Jubileusz 50-lecia Formacji

24 lut


Szanowni Prezesi, Członkowie, Sympatycy i Przyjaciele Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA

 
Pragnę poinformować Państwa o przebiegu obchodów jubileuszowych 50-lecia działalności artystycznej Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA.

Główną częścią tego święta jest dzień 3 i 4 lipca 2020 roku:

3 lipca 2020 (piątek)

- od godz. 17.00 rejestracja byłych członków GAMZY oraz zaproszonych gości – Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Plac Teatralny 1. Zwiedzanie wystawy, kawa, herbata, rozmowy po latach :)

- godz. 18.30 Galowy Koncert Jubileuszowy 50-lecia działalności Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA

4 lipca 2020 (sobota)

- godz. 19.00 Bal Jubileuszowy, na który bardzo serdecznie zapraszam wszystkich „Gamziaków” i ich przyjaciół.

Udział w Galowym Koncercie Jubileuszowym jest bezpłatny za wejściówkami, które będą rozprowadzane przez byłych prezesów.

Chęć udziału w Balu Jubileuszowym proszę zgłaszać mailowo do Anety (Łukaszczyk) Zdyb aneta.66@wp.pl lub Piotra Kuryło ubezpieczenia.lublin@wp.pl do dnia 14 marca 2020 r. Miejsce oraz koszt uczestnictwa w Balu zostaną Państwu zaprezentowane mailowo oraz na stronie www.gamza.pl 15 marca 2020 r.

Powyższym listem zwracam się jednocześnie z gorącą prośbą o powiadomienie jak największej liczby osób, dla których GAMZA była i jest czymś bliskim. Wyrażam nadzieję, że dni 3 i 4 lipca staną się prawdziwym świętem dla byłych i obecnych członków Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA.

Z tanecznym, jubileuszowym pozdrowieniem

Piotr Robert Mochol

Dyrektor Artystyczny i Choreograf FTT PL GAMZA

 

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.