2003.11.19 E.Leclerc

W dniu 19 listopada 2003 roku Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „GAMZA” wystąpiła ze swoim pokazem na specjalne zaproszenie kierownictwa Centrum Handlowego E.Leclerc, przy ulicy Tomasza Zana 19 w Lublinie.

Już po raz kolejny tancerze mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Występ odbył się w dwóch odsłonach: o godzinie 17.30 i 18.30. W widowisku wzięły udział pary reprezentacyjne z I i II składu formacji. Układy choreograficzne przygotowane pod bacznym okiem trenera, pana Piotra Mochola, inspirowane były muzyką ze znanych musicali. Wśród prezentacji znalazły się układy indywidualne par oraz formacja standardowa i latynoamerykańska.

Również tym razem, występ wzbudził niemałe zainteresowanie wśród licznie zgromadzonej publiczności, która bardzo życzliwie i z uśmiechem na twarzy przyjęła tancerzy oraz nagrodziła ich gromkimi brawami.
Mam nadzieję, że występy naszej formacji jeszcze niejednokrotnie uatrakcyjnią zakupy klientom Centrum Handlowego E.Leclerc.

Kasia Fałek