2004.01.21 XIII Koncert Noworoczno-Karnawałowy

XIII Koncert charytatywny Lublin 2004r.

 

Po raz kolejny „Gamza”- zespół tańca towarzyskiego Politechniki Lubelskiej pokazał, że serce ma wielkie, porównywalne z jego umiejętnościami.

Był to już 13 koncert , któremu towarzyszyła Gamza. Odbył się on na rzecz dzieci ze Szkoły podstawowej nr 26.
Na studenckiej scenie Chatki Żaka mieliśmy możliwość podziwiać pokazy taneczne prawdziwych profesjonalistów. Do muzyki ze wspaniałego musicalu Grease, ponad żakowską sceną fruwały roześmiane partnerki. Nagle klimat zmieniał się i ku wielkiej uciesze męskiej części publiczności przetaczaliśmy się przez ciche kąciki paryskiego Moulin Rogue i zadymione knajpki przedwojennego Chicago. Chwilą wytchnienia miał być solowy pokaz pary: Monika Mazuś i Łukasz Kurzyna, ale ekspresja towarzysząca im w tańcu udzieliła się publice.

W przerwach między kolejnymi tańcami odbywały się aukcje na których licytowano prace wykonane przez uczniów wspomnianej szkoły; zebrana publiczność tu też nas nie zawiodła.Za zebraną kwotę dzieciaki mogły spędzić cudowne ferie w zimowej stolicy Polski- Zakopanem.

Nad całością, własną osobą czuwał i prowadził pan Piotr Mochol- trener i choreograf naszej kochanej Gamzy. Kropką nad „i” okazało się wyjście na scenę obu reprezentacji i wykonanie ciekawej choreografii.

Uważam, że był to naprawdę udany koncert w wykonaniu tegoż klubu. TAK TRZYMAĆ!!!

autor: Najmłodszy