Pary, którym „GAMZA” kibicuje najmocniej

Oto pary taneczne, które współtworzą, w plebiscycie „Taniec z VIP-ami”, tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „Gamza”. Na te pary głosujemy:

Para nr. 1

Para nr.1

Ewa Dados &

 Maciej Stawiarski     

Ewa Dados, dziennikarka Radia Lublin
Z wykształcenia jest filologiem, ukończyła UMCS. W radiu pracuje od ponad 20 lat. Jej ukochanym radiowym dzieckiem jest audycja dla najmłodszych „Jasiek”, która dała początek ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Jest m.in. kawalerem Międzynarodowego Orderu Uśmiechu, Ambasadorem Lubelszczyzny 2008.
Maciej Stawiarski, tancerz Formacji „Gamza”
Od 6 roku życia trenuje taniec towarzyski. Od 5 lat tańczy w „Gamzie”. Był m.in. 3-krotnym mistrzem okręgu świętokrzyskiego i 4-krotnym mistrzem Polski w tańcach standardowych. Absolwent inżynierii środowiska na Politechnice Lubelskiej.
Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.1

Para nr. 2

Para nr.2

Tomasz Dębiec &

Daria Skakowska    

Tomasz Dębiec, dyrektor Galerii Olimp
Od 2001 r. pracuje w Galerii Olimp. Początkowo w dziale marketingu, półtora roku temu objął stanowisko dyrektora galerii. Jego pasją są narty, kolarstwo górskie i motoryzacja.
Daria Skakowska, tancerka Formacji „Gamza”
Tańczy turniejowo od 4 lat, a od 5 lat w „Gamzie”. Na koncie ma m.in. tytuł II wicemistrzyni w kategorii powyżej 15 B w tańcach latynoamerykańskich. Jest studentką III roku rosjoznawstwa na UMCS w Lublinie.
Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.2

Para nr. 3

Para nr.3

Mirosława Gałan &

Paweł Żytko      

Mirosława Gałan, prezes firmy Multi-Frigo
Od 20 lat prowadzi firmę, która zajmuje się zaopatrzeniem firm w urządzenia i meble dla zapleczy kuchennych. Jej firma aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. W tym roku brała m.in. udział w akcji pomocy dla powodzian.
Paweł Żytko, tancerz Formacji „Gamza”
Turniejowo tańczy od 4 lat. Od 3 lat związany z „Gamzą”, reprezentuje formację na turniejach ogólnopolskich. Na koncie ma m.in. tytuł II wicemistrza pucharu okręgu lubelskiego w kategorii powyżej 15 B w tańcach latynoamerykańskich. Studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.
Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.3

Para nr. 4

Para nr.4

Magdalena Gąsior-Marek &

Łukasz Kurzyna

Magdalena Gąsior-Marek, posłanka
W politykę zaangażowała się jeszcze na studiach. Była radną, a od 5 lat jest posłanką Platformy Obywatelskiej. Jest członkiem Komisji Sportu. Prywatnie mama 2-letniej Agnieszki.
Łukasz Kurzyna, tancerz Formacji „Gamza”
Zaczął tańczyć w szkole podstawowej. Od 8 lat jest tancerzem „Gamzy”. Jest instruktorem tańca sportowego, prowadzi zajęcia m.in. w Ośrodku Kultury w Janowie Lubelskim. Absolwent ekonomii UMCS.
Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.4

Para nr. 8

Para nr.8Piotr Kowalczyk &

Patrycja Ciechan-Gotner

Piotr Kowalczyk, przewodniczący Rady Miasta
Z wykształcenia jest prawnikiem. Od ponad 2 lat w biznesie, prowadzi własną firmę. Po raz drugi został wybrany na przewodniczącego Rady Miasta.
Patrycja Ciechan-Gotner, tancerka Formacji „Gamza”
Zaczęła tańczyć w wieku 7 lat. Tańczyła turniejowo. Ma klasę taneczną B. Pracuje jako przedstawiciel medyczny. Prywatnie mama 2-letniego Bartka.
Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.8

Para nr. 9

Para nr.9Marek Krzewiński &

Magdalena Demucha

Marek Krzewiński, szef jednego z wydziałów KWP w Lublinie
W policji pracuje od ponad 20 lat. Pasjonuje się sportem, a szczególnie jiu-jitsu, z którego prowadzi również zajęcia. Lubi książki historyczne i muzykę rockową.
Magdalena Demucha, tancerka Formacji „Gamza”
Tańczy od 6 roku życia. Od 10 lat turniejowo, od 4 lat w „Gamzie”. Instruktorka tańca sportowego. Studentka animacji na UMCS.
Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.9

Para nr. 13

Para nr.13Sylwester Tułajew &

Weronika Zdyb

Sylwester Tułajew, radny
Przewodniczący klubu PiS. Od 4 lat zasiada w Radzie Miasta. Z wykształcenia informatyk. Jego pasją jest fotografia cyfrowa, w szczególności dokumentalna i tworzenie stron internetowych.
Weronika Zdyb, tancerka Formacji „Gamza”
Tańczy od 6 lat, od 4 w „Gamzie”. Jest studentką I roku kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.
Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.13

Para nr. 14

Para nr.14Waldemar Wieprzowski &

Ewelina Czuba

Waldemar Wieprzowski, komendant Straży Miejskiej w Lublinie
W Straży Miejskiej od 2003 r. Obecnie pełni funkcję komendanta. Pasjonuje się sportem, ma licencję sędziego boksu amatorskiego.
Ewelina Czuba, tancerka Formacji „Gamza”
Zaczęła tańczyć na zajęciach dodatkowych z tańca towarzyskiego jeszcze w szkole podstawowej. Od 7 lat w „Gamzie”. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Podstaw Techniki na Politechnice Lubelskiej. Mama rocznego Maćka.
Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.14